Opis
- Wanna zawiera regulowane nogi, syfon i zestaw przelewowy .
- Zdjęcie poglądowe - wanna ma otwór przelewowy
- Tylko w kolorze białym
Wanny wolnostojące, odpowiednie do nowoczesnych lazienek jak również łazienek w stylu retro lub secesyjnym.
Pierwotna cena wynosiła: 6624,00 zł.5962,00 złAktualna cena wynosi: 5962,00 zł.
| Marka | Polysan |
|---|---|
| Serie | WANNY WOLNOSTOJĄCE |
| Kod | 72360 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 58,000 kg |
| EAN | 8590729074878 |
| Instalacja | Wolnostojąca |
| Materiał | Akryl |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 176x95x60 cm |
| Długość | 176 cm |
| Szerokość | 95 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| Objętość | 240 l |
| Średnica odpływu | 52 mm |
| Kształt | Retro |
Wanny wolnostojące, odpowiednie do nowoczesnych lazienek jak również łazienek w stylu retro lub secesyjnym.






