Opis
Wieszak na ręcznik z boku szafki 250 mm
- Montaż możliwy poprzez nawiercenie lub przyklejenie taśmą 3M do boku szafki
- Można zainstalować po lewej i prawej stronie szafy
- Materiał: metal lakierowany na czarno
- W zestawie taśma 3 M.
Pierwotna cena wynosiła: 204,00 zł.192,00 złAktualna cena wynosi: 192,00 zł.
| Kod | FA115NE |
|---|---|
| Marka | Sapho |
| Kolor | czarny |
| Szerokość | 25 cm |
| Głębokość | 8 cm |
| Wysokość | 2.5 cm |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 0,474 kg |
| EAN | 8590913882654 |
| TARIC | 74182000 |
Wieszak na ręcznik z boku szafki 250 mm






