Opis
Kinkiet CAILIN
- G9-LED, ciepła biel
- strumień świetlny: 600 lm
- Moc: 2x 2,5 W
- w tym źródło
- białe klosze z matowego szkła
Pierwotna cena wynosiła: 800,00 zł.660,00 złAktualna cena wynosi: 660,00 zł.
| Kod | 94989 |
|---|---|
| Marka | Sapho |
| Ochrona elektryczna | IP44 |
| Kolor | chrom |
| Materiał | Chrom-szkło |
| Napięcie | 230 V |
| Gniazdo | G9 |
| Rozmiary | 270x90x115 mm |
| Szerokość | 27 cm |
| Głębokość | 11.5 cm |
| Wysokość | 9 cm |
| Styl | Klasyk |
| Typ oświetlenia | LED |
| Moc | 5 W |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 1,440 kg |
| EAN | 9002759949891 |
Kinkiet CAILIN






