Opis
Umywalka ceramiczna dla osób niepełnosprawnych, ze względu na duże rozmiary i wagę wysyłka jest na pół palecie lub prywatnym transportem
Pierwotna cena wynosiła: 506,00 zł.493,00 złAktualna cena wynosi: 493,00 zł.
| Marka | Sapho |
|---|---|
| Kod | 10TP60060 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 16,150 kg |
| EAN | 8697687047514 |
| Instalacja | Zawieszenie na ścianie - Śruby |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 59x20,5x45,5 cm |
| Szerokość | 59 cm |
| Głębokość | 45.5 cm |
| Materiał | Ceramika |
| Typ | Umywalka |
| Ilość otworów | 1 otworowe |
| Przelew | Tak |
| Styl | Klasyk |
Umywalka ceramiczna dla osób niepełnosprawnych, ze względu na duże rozmiary i wagę wysyłka jest na pół palecie lub prywatnym transportem










