Pierwotna cena wynosiła: 2199,00 zł.1809,00 złAktualna cena wynosi: 1809,00 zł.
Podwieszana szafka pod zlewem
Umywalka nie jest częścią obudowy, odpowiedni typ znajduje się w akcesoriach.
Do skompletowania z :CITY umywalka ceramiczna 60x18x45cm
| Marka | Sapho |
|---|---|
| Serie | ELLA |
| Kod | 70062 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 14,250 kg |
| EAN | 8590913828423 |
| Instalacja | Zawieszane na ścianie |
| Kolor | biały |
| Typ szafki | Szuflady |
| Rozmiary | 56,5x65x43 cm |
| Szerokość | 56.5 cm |
| Głębokość | 43 cm |
| Wysokość | 65 cm |
| Materiał | MDF/laminat |
| Typ umywalki | Umywalka |
| Materiał umywalki | Ceramika |
| Wyposażenie | Automatyczne domykanie , Kolor do wyboru - odcienie RAL |
| Styl | Nowoczesny-kanciasty |






