Opis
Organizer do gniazda
- nadaje się do umywalki i dodatkowe szafki
- swobodnie leżały w szafce lub na półce, może być stosowany do szerokości i długości
- Materiał: tworzywo
- kolor: dym
Pierwotna cena wynosiła: 60,00 zł.59,00 złAktualna cena wynosi: 59,00 zł.
| Marka | Sapho |
|---|---|
| Kod | 909 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 0,420 kg |
| Rozmiary | 202x50x302 mm |
| Szerokość | 20 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Wysokość | 5 cm |
| Materiał | Plastik |
Organizer do gniazda
| Producent | |
|---|---|
| Wysyłka |






