Opis
- Materiał: stal lakierowana - czarny mat
- Zestaw montażowy w zestawie
Pierwotna cena wynosiła: 400,00 zł.392,00 złAktualna cena wynosi: 392,00 zł.
| Kod | PX051 |
|---|---|
| Marka | Sapho |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj | Wieszak na ręczniki |
| Materiał | Aluminium |
| Instalacja | Wiercenie |
| Rozmiary | 450x60 mm |
| Długość | 450 mm |
| Kształt | Kanciaste |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 1,200 kg |
| EAN | 8590913880773 |






