Opis
- Materiał: stal lakierowana - biały bat
- Zestaw montażowy w zestawie
Pierwotna cena wynosiła: 598,00 zł.497,00 złAktualna cena wynosi: 497,00 zł.
| Kod | PX036 |
|---|---|
| Marka | Sapho |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj | Wieszak na ręczniki |
| Materiał | Aluminium |
| Instalacja | Wiercenie |
| Rozmiary | 800x60 mm |
| Długość | 800 mm |
| Kształt | Kanciaste |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 1,800 kg |
| EAN | 8590913880759 |






