Opis
Poręcz do projektowania ścian
- Długość: 550 mm
- Nadaje się do akcesoriów łazienkowych Diamond, Astor, Sissi
Pierwotna cena wynosiła: 1172,00 zł.1057,00 złAktualna cena wynosi: 1057,00 zł.
| Kod | ML55 |
|---|---|
| Marka | Sapho |
| Kolor | Brąz |
| Rodzaj | Uchwyt |
| Materiał | Mosiądz |
| Instalacja | Wiercenie |
| Rozmiary | 550 mm |
| Długość | 550 mm |
| Kształt | Retro |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 1,540 kg |
| EAN | 8590913867859 |
Poręcz do projektowania ścian






