Opis
Kinkiet RODE
- Odpowiednie jako oświetlenie nad lustrem
- dostarczane z żarówką
Pierwotna cena wynosiła: 200,00 zł.184,00 złAktualna cena wynosi: 184,00 zł.
| Kod | AU445 |
|---|---|
| Marka | Sapho |
| Ochrona elektryczna | IP44 |
| Kolor | chrom |
| Materiał | Chrom-szkło |
| Napięcie | 230 V |
| Gniazdo | G9 |
| Rozmiary | 28x9x10,5 cm |
| Szerokość | 28 cm |
| Głębokość | 10.5 cm |
| Wysokość | 9 cm |
| Styl | Nowoczesny-kanciasty |
| Typ oświetlenia | Halogen |
| Moc | 25 W |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 0,680 kg |
| EAN | 8590913817465 |
Kinkiet RODE






