Opis
Zalecana szafka dodatkowo płatna
THEIA szafka umywalkowa 56,4 cm....
Pierwotna cena wynosiła: 550,00 zł.497,00 złAktualna cena wynosi: 497,00 zł.
| Marka | Sapho |
|---|---|
| Kod | TH11060 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 15,400 kg |
| Instalacja | Zawieszenie na ścianie - Śruby |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 60x46 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 46 cm |
| Materiał | Ceramika |
| Typ | Umywalka |
| Ilość otworów | 1 otworowe |
| Przelew | Tak |
Zalecana szafka dodatkowo płatna
THEIA szafka umywalkowa 56,4 cm....






