Opis
Lustro w ramie z półką
- wysokość samego lustra: 67 cm
Pierwotna cena wynosiła: 800,00 zł.762,00 złAktualna cena wynosi: 762,00 zł.
| Kod | HZ206 |
|---|---|
| Marka | Sapho |
| Kolor | brąz |
| Materiał | Mosiądz |
| Rozmiary | 49x70 cm |
| Szerokość | 49 cm |
| Głębokość | 14.6 cm |
| Wysokość | 70 cm |
| Styl | Retro |
| Typ lustra | Lustra w ramie, Lustra z pólką |
| Wyposażenie | Półka |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 12,000 kg |
| EAN | 8590913877476 |
Lustro w ramie z półką






