Opis
TONGA umywalka kompozytowa
- subtelne kształty umywalki podkreślone designową pokrywą korka
Pierwotna cena wynosiła: 2586,00 zł.2026,00 złAktualna cena wynosi: 2026,00 zł.
| Marka | Sapho |
|---|---|
| Kod | TG121 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 27,600 kg |
| EAN | 8590913846885 |
| Instalacja | Zawieszenie na ścianie - Śruby |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 121x13x50 cm |
| Szerokość | 121 cm |
| Głębokość | 50 cm |
| Materiał | Kompozyt |
| Typ | Umywalka |
| Ilość otworów | Bez otworu |
| Przelew | Nie |
TONGA umywalka kompozytowa






