Opis
Umywalka z przelewem ceramiczna
- Zewnętrzne wymiary 57x19x43 cm (SxWxG)
- Wymiary wewnętrzne: 51x37 cm (SxW)
- Instalacja zakopany pod płytą do płyty są sklejone z silikonu
Pierwotna cena wynosiła: 399,00 zł.331,00 złAktualna cena wynosi: 331,00 zł.
| Marka | Sapho |
|---|---|
| Kod | TP216 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 8,800 kg |
| Instalacja | Podblatowe |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 57x19x43 cm |
| Szerokość | 57 cm |
| Głębokość | 43 cm |
| Materiał | Ceramika |
| Typ | Umywalka wpuszczana w blat |
| Ilość otworów | Bez otworu |
| Przelew | Tak |
Umywalka z przelewem ceramiczna






