Opis
Z Duroplast sedes, uniwersalne zawiasy plastikowe
Pierwotna cena wynosiła: 120,00 zł.109,00 złAktualna cena wynosi: 109,00 zł.
| Marka | Sapho |
|---|---|
| Kod | 1011 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 1,780 kg |
| EAN | 8595156224797 |
| Sposób mocowania | Zawias zawiasowy od dołu |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 37,5x44 cm |
| Szerokość | 37.5 cm |
| Głębokość | 44 cm |
| Materiał | Duroplast |
| Styl | Obłe |
Z Duroplast sedes, uniwersalne zawiasy plastikowe






