Opis
Mocowanie regulowane 12-19 cm.
Pierwotna cena wynosiła: 200,00 zł.191,00 złAktualna cena wynosi: 191,00 zł.
| Marka | Sapho |
|---|---|
| Kod | 1010 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 2,240 kg |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 37,3x44,9 cm |
| Szerokość | 37.3 cm |
| Głębokość | 44.9 cm |
| Materiał | Duroplast |
| Styl | Obłe |
Mocowanie regulowane 12-19 cm.
| Producent | |
|---|---|
| Wysyłka |






