Opis
Lustro w ręcznie rzeźbionej drewnianej ramie
- Wymiary całkowite: 90x90 cm (szerokość ramy 14 cm)
- Kolor ramy: srebrny
Pierwotna cena wynosiła: 900,00 zł.829,00 złAktualna cena wynosi: 829,00 zł.
| Kod | IN401 |
|---|---|
| Marka | Sapho |
| Kolor | srebrny |
| Materiał | Drewno |
| Rozmiary | 90x90 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Styl | Glamour |
| Typ lustra | Lustra dekoracyjne, Lustra w ramie |
| ?[product_prop_product_type] | 1 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 9,500 kg |
| EAN | 8590913881909 |
Lustro w ręcznie rzeźbionej drewnianej ramie






