Opis
Obudowa pasuje do :SELMA brodzik prysznicowy głęboki półokrągły 90x90x30cm
Pierwotna cena wynosiła: 450,00 zł.430,00 złAktualna cena wynosi: 430,00 zł.
| Marka | Polysan |
|---|---|
| Kod | 28812 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 3,120 kg |
| EAN | 8590729058236 |
| Instalacja | Obudowa czołowa |
| Materiał | ABS/akryl |
| Rozmiary | 90x43 cm |
| Promień | R550 |
| Długość | 90 cm |
| Głębokość | 43 cm |
| Kształt | Półokrągłe |
Obudowa pasuje do :SELMA brodzik prysznicowy głęboki półokrągły 90x90x30cm
| Producent | |
|---|---|
| Wysyłka |






