Informacje dodatkowe
| Wysyłka | |
|---|---|
| Producent |
Pierwotna cena wynosiła: 150,00 zł.124,00 złAktualna cena wynosi: 124,00 zł.
Klik Klak zamykany spust do zlewozmywaków z przelewem lub bez
Odpływ może być stosowany do wszystkich grubości umywalek, można skrócić na żądaną wysokość.
| Marka | Silfra |
|---|---|
| Kod | WA43451 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 0,190 kg |
| EAN | 8019571627105 |
| Materiał | ABS |
| Kolor | Chrom |
| Rozmiary | Ø 64 mm |
| Wyposażenie | Korek Klik-klak, Do umywalek z / bez przelewu |
| Rozmiar gwintu | 1"1/4 |
| Długość | 80 mm |
| Wysyłka | |
|---|---|
| Producent |






