Opis
Wanna bez napełniania, kontrola wtyczki za pomocą kabla.
Wtyczka: Ø 72 mm
Materiał:
- Uchwyt - tworzywo ABS
- Wtyczka - tworzywo ABS
- Siatka - stal nierdzewna
Pierwotna cena wynosiła: 392,00 zł.381,00 złAktualna cena wynosi: 381,00 zł.
| Marka | Polysan |
|---|---|
| Kod | 71683 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 1,850 kg |
| EAN | 8590729068112 |
| Materiał | ABS |
| Kolor | Chrom |
| Rozmiary | 1175 mm |
| Wyposażenie | Z korkiem automatycznym |
| Średnica odpływu | 52 mm |
| Długość | 1175 mm |
Wanna bez napełniania, kontrola wtyczki za pomocą kabla.
Wtyczka: Ø 72 mm
Materiał:
| Producent | |
|---|---|
| Wysyłka |






