Opis
Zestaw do wanny z nadzieniem, kontrola wtyczki za pomocą kabla.
Materiał:
- Uchwyt - ABS
- Wtyczka Ø 72 mm - ABS
Pierwotna cena wynosiła: 900,00 zł.896,00 złAktualna cena wynosi: 896,00 zł.
| Marka | Polysan |
|---|---|
| Kod | 73164 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 0,930 kg |
| EAN | 8590729083870 |
| Materiał | ABS |
| Kolor | Chrom |
| Rozmiary | 1175 mm |
| Wyposażenie | Z korkiem automatycznym |
| Średnica odpływu | 52 mm |
| Długość | 1175 mm |
Zestaw do wanny z nadzieniem, kontrola wtyczki za pomocą kabla.
Materiał:
| Producent | |
|---|---|
| Wysyłka |






