Opis
Podwieszana szafka pod zlewem
- 2x drzwi
- zapięcia chromowane
Umywalka i baterie nie są częścią obudowy.
Do skompletowania z ZUNO 50 umywalka meblowa 50x25cm
Pierwotna cena wynosiła: 330,00 zł.329,00 złAktualna cena wynosi: 329,00 zł.
| Marka | Aqualine |
|---|---|
| Serie | KERAMIA FRESH |
| Kod | 51047DP |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 5,150 kg |
| EAN | 8590913853074 |
| Instalacja | Zawieszane na ścianie |
| Kolor | dąb platin |
| Typ szafki | Drzwiczki |
| Rozmiary | 49x50x23,5 cm |
| Szerokość | 49 cm |
| Głębokość | 23.5 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Materiał | MDF/laminat |
| Typ umywalki | Umywalka |
| Materiał umywalki | Ceramika |
| Wyposażenie | Konieczny montaż |
| Styl | Klasyk |
Podwieszana szafka pod zlewem
Umywalka i baterie nie są częścią obudowy.
Do skompletowania z ZUNO 50 umywalka meblowa 50x25cm
| Wysyłka |
|---|






