Opis
Zestaw Home
- 4 półki w szafie
- 3 przedziały wewnątrz drzwi (osadzenia)
- drzwi zamykane na klucz
- bez wypełnienia
Pierwotna cena wynosiła: 300,00 zł.237,00 złAktualna cena wynosi: 237,00 zł.
| Marka | Sapho |
|---|---|
| Kod | 2888310 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 2,800 kg |
| EAN | 4013251201122 |
| Instalacja | Zawieszane na ścianie |
| Kolor | biały |
| Typ szafki | Drzwiczki |
| Rozmiary | 35x45x15 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Głębokość | 15 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Materiał | Plastik |
Zestaw Home
| Producent | |
|---|---|
| Wysyłka |






